هم وابستگان دنبال میانبر هستند؟

فهرست مطالب

سلام،

tashilgaran.com  خوش آمدید به

اینجا صفحه پاسخ هاست. وقتی شما چیزی در مورد خود می بینید که دوست ندارید،چه کار می کنید؟آیا قادر به قبول این که شما کامل و بی نقص نیستید می باشید؟یا دایم به دنبال چیزی هستید که تغییرتان بدهد.

یک شخص که هم وابسته باور دارد که کمال هایشان درونیست.این یعنی این چیزیه که من هستم،من دارای نقصان هستم،من بد هستم،من خوب نیستم،و وقتی این کار رو بکنید،به این میگویند شرم یا دقیق تر شرم سمی.
یک شخص هم وابسته همیشه می گوید که من حس می کنم بد هستم،حس شرمگینی دارم، من هیچوقت به اندازه ی کافی خوب نیستم،و به خاطر این که آن ها حس بدی دارند همیشه دنبال چیز دیگری هستند که به صورت جادویی حالشان را خوب کند.

یک شخص هم وابسته همیشه سعی دارد بقیه را درست کند،اما سعی در دست کردن خودشان هم دارند.بنابراین آن ها برای مثال کتاب های کمک به خود و انگیزشی هستند،به دنبال داروها هستند،به دنبال شخصی جادویی هستند که همه چیز را درست کند، آنها همیشه این حس را خواهند داشت که بلاخره یک چیزی هست که باعث میشه انقدر حال بدی نداشته باشند.

اما متاسفانه واقعیت اینه که هیچ چیز جادویی ای وجود ندارد،زندگی سخت است و کار می برد،این ناامید کننده ست.شما به اشتباهات و مشکلات بر می خورید همیشه این حس اشتباه به شما دست خواهد داد که شما کامل نیستید.

شروع به استراحت کنید.شروع به قبول کردن خودتون به همین صورت و با همین نقصان ها تون بکنید،من خودمو در همین حالت ناکامل قبول می کنم،و وقتی این کارو بکنید اون زمانه که تغییر می تونه به وجود بیاد،چون دیگه به دنبال اون چیز جادویی نیستید و روی اون چیز هایی که باید کار میکنید.

هیچ قرص جادویی ای وجود ندارد،

متاسفم آرزو می کنم که ای کاش بود.اگر بود بیشترین تلاشم این بود که اونو به شما معرفی کنم ولی متاسفانه همچین چیزی تو دنیا وجود ندارد.قرص جادویی ای وجود ندارد.
.سعی کنید وقبول کنید که شما کامل نیستید،و در این صورت ممکنه تو همون حالتتون هم با خودتون در صلح باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

فهرست مطالب

نوشته های اخیر

فیلم آموزشی

جهت اطلاع از مطالب مفید دیگر در خبرنامه عضو شوید